חדשנות ושת"פ

חדשנות ושיתופי פעולה - סוד ההצלחה

עולם האריזות בו אנו פועלים, אינו נח לרגע ולכן אצלנו, בעטיפית, החדשנות היא ערך מרכזי ואחד ממנועי הצמיחה שמובילים אותנו בהצלחה מזה 40 שנה.

טכנולוגיות חדשות ויכולות פיתוח מוכחות, מאפשרות לנו להציע ללקוחותינו בכל ענפי המשק פתרונות אריזה להגנה למוצרים רגישים, אריזות להארכת חיי מדף לתוצרת חקלאית, עיטוף לצורך הגנה בעת אחסון ופתרונות עיצוב ומיתוג לאמצעי אריזה שונים.

כשותפים מלאים להצלחת לקוחותינו, אנו מלווים כל פרויקט משלב אפיון הצרכים ומשמשים כתובת לסיעור מוחות ולבדיקות היתכנות. כך, בשיתוף פעולה מלא עם לקוחותינו, אנו מפתחים עבורם פתרונות חדשניים ויצירתיים למוצרי אריזה ועטיפה המסייעים להם לעמוד ביעדים העסקיים שהציבו לעצמם.

Eco Keep – הדור הבא באריזה

אחד מפתרונות האריזה החדשניים ביותר שפיתחנו בעטיפית הוא Eco Keep. אריזה חדשנית , המיועדת לאריזת לפירות וירקות טריים ומיוצרת בטכנולוגיה המשלבת יריעת פוליאתילן ובד לא ארוג עם נקבים מיקרוסקופיים.

המבנה הייחודי של Eco Keep מאפשר ניהול מדויק של משטר הגזים בשקית ומניעת התעבות אדי המים באמצעות נידוף יעיל של הלחות העודפת. והתוצאה: מניעת התייבשות או ריקבון מהיר והארכה משמעותית של אורך חיי המדף של פירות, ירקות, צמחי תבלין ועלים ירוקים.

שקיות מתכלות

אריזות מתכלות מתוצרת עטיפית, מיוצרות מחומרים טבעיים, מתאימות למגע עם מזון שעמדו בהצלחה בבדיקת מעבדה חיצונית. ועומדות בתקני המיחזור בקומפוסט.

שקיות לאריזה סיטונאית של עלים ירוקים (שקיות כחולות)

שקיות המספקות מענה מושלם לחקלאים בבתי אריזה, המעוניינים להאריך את חיי המדף של התוצרת החקלאית בכל החוליות בשרשרת האספקה. שקיות אלו פותחו בליווי מכון וולקני והן זוכות לביקושים גבוהים מזה 15 שנים.

יריעות עם מעכב בעירה

פיתוח נוסף של עטיפית הוא יריעות ייחודיות לעיכוב בעירה, המיועדות לשימוש בענף הבנייה, החשמל ומיזוג האוויר. היריעות של עטיפית עומדות בתקן גרמני DIN4102 דרגה B2 ומספקות חיפוי והגנה מפני התפשטות אש.

מעוניינים לפתח אריזה מתקדמת בהתאמה אישית לצרכים שלכם?
אנשי המחקר והפיתוח היצירתיים של עטיפית עומדים לרשותכם!

Couldn't find what you were looking for?

Please leave your details and we will get back to you as soon as possible

Skip to content